krmeni srnka

Letní prázdniny končí, ale zážitky na Vysočině nekončí nikdy!

Možná se děti budou muset vrátit zpět do školních lavic, ale to vůbec neznamená konec zábavy na Vysočině. Pro vás a vaše malé dobrodruhy máme několik výletních tipů, které stihnete ještě do konce prázdnin. A co je nejlepší – tato dobrodružství si zamilujete nejen vy, ale hlavně vaše ratolesti. 

Milovníci zvířátek a přírody si přijdou na své v Záchranné stanici Pavlov. Děti budou nadšené, ze všech informací o tom, jak zde pečují o zraněná a opuštěná zvířátka, a dozvědí se spoustu zajímavostí o naší krásné fauně a flóře.

Soutěživé povahy se mohou vydat do Ledče nad Sázavou a zahrát si hru VÝLOHY. Projděte městem a hledejte záhady skryté ve výlohách místních obchodů. Úspěšní detektivové dostanou odměnu, která je jistě potěší. 

Dolní Město vás zve na Stezku skřítka Prázdninovníčka. Zahrajte si na stopaře a následujte stopy skřítka. Zažijte skvělá společná dobrodružství s veselými úkoly.

Adrenalinovou výzvu pro celou rodinu najdete v Lanovém parku Křemešník. Rozličné lanové trasy splní sny každého neposedy, garantují zábavu a nezapomenutelné zážitky.

Na zámku Žirovnice vás čekají Pohádkové noční prohlídky. Pomozte princezně splnit úkoly a překonejte záhadná strašidla, která obsadila zámek.

Zábava pokračuje ve Světlé nad Sázavou se Zábavištěm pro sviště. Ilustrace Venduly Hegerové přivádějí pohádkový svět k životu. Hádanky, příběhy, pohyb a kreativita – vše na jednom místě.

Malí tvůrci a kreativci musí navštívit také Humpolec. Každou sobotu mohou vyplnit své dny kreativními dílnami v 8smičce, kde si rozvíjejí své umělecké dovednosti.

Vysočina nabízí nekončící letní zábavu. Nechte se inspirovat a vyrazte na výlety plné dobrodružství a zážitků!

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny