DSC_0080 (2)

Statek U Dvou lip

Statek U DVOU LIP je idylickým místem pro vaši svatbu, firemní akci nebo narozeninovou oslavu.

Statek se nachází se v tiché obci Volichov na Vysočině, kde se můžete těšit na krásné výhledy do kopců a lesů okolní krajiny, včetně úchvatného pohledu na nedaleký hrad Lipnice nad Sázavou.

Tento bývalý statek se skládá z velké stodoly, rodinného domu, kamenného domu, uzavřeného nádvoří a ovocného sadu. Stodola má dostatek prostoru pro uspořádání vaší události, zatímco rodinný dům s retro stylizací z 70. let nabízí ubytování až pro 15 hostů.

V okolí je řada zajímavých míst, které si můžete prohlédnout. Můžete navštívit státní hrad Lipnice nad Sázavou, zatopené žulové lomy s památníky ústa, ucho a oči, zříceninu hradu Orlík s rozhlednou, pivovar Bernard v Humpolci, kde můžete občerstvit v pivovarské restauraci a využít rozhlednu na pivovarském komíně nebo se nechat okouzlit přírodní rezervací Stvořidla u Světlé nad Sázavou.

Informace

Navštivte webové stránky www.kresvolt.cz/pronajem-statku/ nebo facebookový profil www.facebook.com/people/U-Dvou-Lip/100086899272769/ pro více informací a kontakt na majitele statku U DVOU LIP.

P7023679 b
Světlá nad Sázavou

Zámek Světlá nad Sázavou

Ubytování ne jako, ale doopravdy na zámku!…
PENZION10
Světlá nad Sázavou

Penzion 104

Krásné ubytování u řeky Sázavy…
15
Klokočovská Lhotka

Zámeček Klokočov

Romantická svatba na zámku…
DSC_0080 (2)
Volichov

Statek U Dvou lip

Jedinečné místo k nezapomenutelné svatbě…

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny