DSC_0850

Klášter Želiv

Jak sám název značí v tomto resortu budete chtít strávit více než jednu noc. Ubytování je tu skutečným zážitkem, neboť prostory hotelu se nachází v bývalém barokním sídle želivských opatů. O nádech historie se postarali naši špičkový designéři, kteří vybavili každý pokoj stylovým dobovým nábytkem, jenž Vás uchvátí při každém vstupu do pokoje.

Ani Vaše chuťové pohárky nezůstanou nazmar, protože se o ně postarají naši šéfkuchaři. Ti si pro letošní sezónu připravili několik výjimečných novinek, které Vás jistě oslní stejně tak jako prostory Klášterní restaurace. Vězte, že restaurace není jediným lákadlem našeho resortu. Na své si zde také přijdou milovníci klidu a odpočinku. Ač se může zdát, že v našem resortu není klid, vězte, že svůj klid zde nalezne kdokoliv. I ten, který si chce nechat hýčkat své tělo. Pro takové zájemce máme připravenou zcela nově vybudovanou Klášterní lazebnu, které směle říkáme wellness. Zážitek z našeho wellness si můžete zpříjemnit kvalitní masáží, relaxační lázní, či saunou.

Jestliže vyhledáváte wellness víkendy nyní nemusíte jezdit daleko mimo oblast Vysočina West, ale můžete zavítat k nám do Resortu klášter Želiv, kde na Vás čeká několik různých wellness pobytů, například „Romantický wellness“ či „Pivní wellness“.

V našem resortu naleznete také pivovar. Pivní mok a jeho výroba neodmyslitelně patří ke klášteru již od středověkých časů. Jaké pivo se tenkrát vařilo se sice nedozvíte, za to můžete ochutnat naše současné pivo. Přestože se náš pivovar velikostí řadí mezi minipivovary, těší se velké spotřebitelské spokojenosti nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí. Za pivním tajemstvím se můžete pravidelně pustit v rámci prohlídkového okruhu „Pivovar“, kde se dozvíte mnohé o výrobě piva, a v samotném závěru je pro Vás připravena degustace. Pokud je Vám toto málo přijměte naše pozvání na speciální víkendové pobyty spojené s vařením piva, které se konají pouze čtyřikrát do roka.Rezervujte si ubytování právě teď!

img-3955-1-7a30-
Dolní Březinka

Mlýn Březinka

Unikátní chalupa z vodního mlýna v Dolní Březince…

TIP!

08
Štoky

Hanesův mlýn (Hanesák)

Zážitkové ubytování…
3758
Havlíčkův Brod

Penzion Jantar

Ubytování uprostřed Havlíčkova Brodu…
_EGI8417
Počátky

Resort Svatá Kateřina

Antistresové pobyty…

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny