DSC_6756-HDR

Hotel Kotyza

 

POHODLNÉ UBYTOVÁNÍ

Hotel Kotyza se nachází v klidném historickém centru města Humpolce a nabízí pohodlné ubytování ve 41 pokojích. Parkování zdarma na vlastním hotelovém parkovišti se zahradou. Pokoje mají výhled do zahrady nebo na hrad Orlík nad Humpolcem. Většina pokojů má také vlastní balkon. Všechny pokoje disponují TV s plochou obrazovkou a vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu.

VYHLÁŠENÁ KUCHYNĚ

V naší příjemné stylové hotelové restauraci nabízíme jak tradiční české speciality, tak mezinárodní gastronomii s pestrou nabídkou našich domácích moučníků. Pro milovníky piva čepujeme z místního Rodinného pivovaru Bernard výbornou 11° nebo světově proslulou Plzeň 12°. Za teplých dnů Vám nabízíme posezení na letní terase s bujnou středomořskou květenou, kde můžete ochutnat míchané nápoje a další speciality.

HOTEL PRO BYZNYS

Bohaté zázemí a technická vybavenost činí z hotelu ideální místo pro pořádání školení, svateb, oslav, rautů, večírků nebo firemních konferencí a akcí. Okolí Humpolce je obklopeno lesy a krásnou přírodou, přehradami, hrady a zámky, spoustou naučných stezek, které vybízí k mnoha výletům. Pro milovníky cykloturistiky jsou zde vybudované nové cyklostezky. V blízkosti hotelu je i místní pivovar s možností prohlídky.

 

 

Rezervujte si ubytování právě teď!

Informace

Hotel Kotyza s.r.o.
Horní náměstí 5 396 01 Humpolec,
Česká republika

E-mail: hotel@kotyza.cz
Tel.: +420 565 537 351
Mobil: +420 728 962 486

08
Štoky

Hanesův mlýn (Hanesák)

Zážitkové ubytování…
3758
Havlíčkův Brod

Penzion Jantar

Ubytování uprostřed Havlíčkova Brodu…
_EGI8417
Počátky

Resort Svatá Kateřina

Antistresové pobyty…
DSC_1509
Lipnice nad Sázavou

Apartmány Hortus Vita

Čas na rozmazlování v Lipnici nad Sázavoz…

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny