08

Hanesův mlýn (Hanesák)

Rekreační zařízení penzion Hanesův mlýn (Hanesák) se nachází uprostřed překrásné přírody 2 km od obce Štoky, na Vysočině. Díky výhodné poloze (D1) dopravně snadno dostupný.

V rozlehlém kompaktním oploceném areálu najdete prostor pro organizaci kulturních a společenských akcí jakéhokoliv typu. Zážitkové bytování v 7 netradičních bungalovech nabízí rozmanité pobyty pro rodiny s dětmi, páry, jednotlivce i skupiny. Stylový svatební altán je ideálním místem pro Vaše soukromé akce až pro 100 osob. Pro pořádání festivalů, hudebních či divadelních představení u nás najdete moderní stage, včetně šaten a zázemí pro vystupující. Hlediště přírodního amfiteátru pojme až 5 tisíc diváků, z toho 1,5 tisíce pod obloukovým zastřešením, jedinečným svého druhu u nás. To vše najdete v tiché a romantické lokalitě, vhodné pro toulky krásnou přírodou čisté Vysočiny, jak pěšky, tak i na kole.

Rezervujte si ubytování právě teď!

Informace

Zážitkové ubytování

Chcete vyrazit někam za odpočinkem? Užít si prodloužený víkend či dovolenou v Čechách? Bungalovy Hanesák jsou ideálním místem k pobytu v lůnu přírody. Každý z bungalovů disponuje vlastním vchodem a díky svému atypickému vzhledu i umístění vysoko nad zemí poskytne velmi netradiční zážitek plný klidu a pohody. Na terase bungalovu Vás očekává romantický výhled na rozlehlý areál obklopený zvuky lesa. Před usnutím můžete průhledným stropem pozorovat přímo z postele noční oblohu, jestli nepadá právě Vaše hvězda. Ke grilování a vaření lze využít venkovní kuchyni. Z našich bungalovů se Vám nebude chtít zpět do civilizace.

 

08
Štoky

Hanesův mlýn (Hanesák)

Zážitkové ubytování…
3758
Havlíčkův Brod

Penzion Jantar

Ubytování uprostřed Havlíčkova Brodu…
_EGI8417
Počátky

Resort Svatá Kateřina

Antistresové pobyty…
DSC_1509
Lipnice nad Sázavou

Apartmány Hortus Vita

Čas na rozmazlování v Lipnici nad Sázavoz…

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny