2

H-Market Pelhřimov

Penzion H-Market se nachází v městské památkové rezervaci Pelhřimov cca 100m od náměstí. Nabízíme ubytování v apartmánech pro 2, 4  a 6 osob s možností přistýlky.

Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením /sprchový kout/, kuchyňskou linkou včetně základního vybavení /lednice, sporák s troubou, mikrovlnná trouba/, satelitní TV a Wi-Fi připojením.

Přímo před penzionem jsou vyhrazena 2 parkovací místa zdarma (pod nepřetržitým kamerovým dohledem). Jízdní kola a motocykly je možné zaparkovat pod přístřeškem ve dvoře penzionu.
Zpříjemněte si pobyt v našem penzionu a užijte si relaxaci ve vnitřním privátním wellness nebo venkovní vířivce (venkovní vířivka v provozu pouze v letním období).
Ubytovaní hosté mají rovněž k dispozici společenskou místnost se satelitní TV, nápojovým automatem a výčepním zařízením (točíme místní pivo POUTNÍK).
Od jara až do podzimu si můžete ugrilovat večeři, nebo jen posedět v naší pergole s krbem. Pro nejmenší máme připraveno minipískoviště, skluzavku, odrážedla, houpačky atd.Rezervujte si ubytování právě teď!

Informace

Telefon:
(+420) 602 706 427

 

E-mail:
info@penzion-pelhrimov.cz
3758
Havlíčkův Brod

Penzion Jantar

Ubytování uprostřed Havlíčkova Brodu…
_EGI8417
Počátky

Resort Svatá Kateřina

Antistresové pobyty…
DSC_1509
Lipnice nad Sázavou

Apartmány Hortus Vita

Čas na rozmazlování v Lipnici nad Sázavoz…
IMG_0598
Světlá nad Sázavou

Villa Zavadilka

Dovolená v malebné Světlé nad Sázavou…

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny