2

H-Market Pelhřimov

Penzion H-Market se nachází v městské památkové rezervaci Pelhřimov cca 100m od náměstí. Nabízíme ubytování v apartmánech pro 2, 4  a 6 osob s možností přistýlky.

Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením /sprchový kout/, kuchyňskou linkou včetně základního vybavení /lednice, sporák s troubou, mikrovlnná trouba/, satelitní TV a Wi-Fi připojením.

Přímo před penzionem jsou vyhrazena 2 parkovací místa zdarma (pod nepřetržitým kamerovým dohledem). Jízdní kola a motocykly je možné zaparkovat pod přístřeškem ve dvoře penzionu.
Zpříjemněte si pobyt v našem penzionu a užijte si relaxaci ve vnitřním privátním wellness nebo venkovní vířivce (venkovní vířivka v provozu pouze v letním období).
Ubytovaní hosté mají rovněž k dispozici společenskou místnost se satelitní TV, nápojovým automatem a výčepním zařízením (točíme místní pivo POUTNÍK).
Od jara až do podzimu si můžete ugrilovat večeři, nebo jen posedět v naší pergole s krbem. Pro nejmenší máme připraveno minipískoviště, skluzavku, odrážedla, houpačky atd.Rezervujte si ubytování právě teď!

Informace

Telefon:
(+420) 602 706 427

 

E-mail:
info@penzion-pelhrimov.cz
P7023679 b
Světlá nad Sázavou

Zámek Světlá nad Sázavou

Ubytování ne jako, ale doopravdy na zámku!…
PENZION10
Světlá nad Sázavou

Penzion 104

Krásné ubytování u řeky Sázavy…
15
Klokočovská Lhotka

Zámeček Klokočov

Romantická svatba na zámku…
7
Volichov

U DVOU LIP

Jedinečné místo k nezapomenutelné svatbě…

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny