DSC_1509
Lipnice nad Sázavou

Apartmány Hortus Vita

Objevte luxusní wellness ubytování v srdci České republiky – Hortus Vita Wellness Apartments čekají právě na Vás!

Do rozlehlé zahrady plné květin, keřů a vzrostlých stromů jsme vsadili cedrový wellness domek s finskou saunou a prostornou vířivkou. K ubytování jsou připraveny čtyři moderně zařízené apartmány s plně vybaveným kuchyňským koutem, vlastní koupelnou a oddělenou ložnicí.

Zažijte ten pravý relax v Hortus Vita!

Cedrem provoněný wellness domek bude v rámci pobytu na 90 minut jen Váš. Odpočiňte si ve finské panorama sauně, uvolněte ztuhlé svaly v prostorné vířivce a pokochejte se výhledem do dalekého okolí. Příjemnou atmosféru jistě navodí i zurčící jezírko. Cestujete s dětmi? U nás jsou vítány! A to nejen v prostorných apartmánech, kde Vám samozřejmě nachystáme postýlku i židličku, ale i v našem wellness! Dětičky jistě potěší zaječí župánky a vláčkodráha, kterou najdete v každém apartmánu. Na zahradě se pak mohou vyřádit na dětském hřišti se dvěma domky, houpačkami a skluzavkou.

Otevřeli jsme teprve nedávno, konkrétně v listopadu 2023, proto je u nás veškeré vybavení fungl nové!

 

 

 

Rezervujte si ubytování právě teď!

Informace

Víte, kde nás najdete?

Město Lipnice nad Sázavou patří mezi nejvyhledávanější turistické cíle Vysočiny. Navštivte Památník Jaroslava Haška a obdivujte lipnický hrad, jehož historie sahá až do počátku 14. století. Lipnice ovšem není známá jen díky historickým památkám, na své si přijdou i milovníci přírody. Vydejte se do přilehlých lesů a projděte si zatopené lomy obklopené skalami, do kterých tamní známý sochař vytesal tzv. Památník odposlechu. Užijte si asi 4 kilometry dlouhou stezku a nechte se pohltit atmosférou skalních reliéfů s názvem Bretschneiderovo ucho, Ústa pravdy a Zlaté oči.

Prohlédněte si naše apartmány, zahradu a wellness na našich webových stránkách: http://www.hortusvita.cz.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

 

 

img-3955-1-7a30-
Dolní Březinka

Mlýn Březinka

Unikátní chalupa z vodního mlýna v Dolní Březince…

TIP!

08
Štoky

Hanesův mlýn (Hanesák)

Zážitkové ubytování…
3758
Havlíčkův Brod

Penzion Jantar

Ubytování uprostřed Havlíčkova Brodu…
_EGI8417
Počátky

Resort Svatá Kateřina

Antistresové pobyty…

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny