IMG20231210110015

KAFE & ZMRZKA

Kámen 10, 582 42 Kámen

Srdečně vás zveme do našeho útulného stánku Kafe&Zmrzka, kde vám přinášíme unikátní zážitek spojený s výjimečnou kávou, osvěžující zmrzlinou a lahodnými pochoutkami. Přijďte si užít chvíle plné lahodných vůní a chutí, které vytváříme s láskou pro naše milé zákazníky.

Co vám nabízíme:

Výběrovou kávu Julius Meinl: Vychutnejte si špičkovou kávu. V naší nabídce najdete širokou škálu různých druhů káv. Specialitou této zimy je neodolatelné perníčkové latte. Pro naše nejmenší zákazníky máme také v nabídce našlehané vanilkové babyccino.

Zimní speciality: Ponořte se do naší zimní nabídky s horkou čokoládou se šlehačkou, horkou hruškou s domácím sirupem, svařákem, bombardinem, grogem a affogatem se šlehačkou a mnoho dalšího.

Bubble vafle: Vyberte si z naší široké nabídky Bubble vaflí, včetně klasické varianty s točenou zmrzlinou, šlehačkou, posypem a polevou zkuste také naše deluxe varianty jako například lotus, oreo, raffaelo, banana split, kinder bueno, hruška a další.

Čerstvé pečivo: Každý den vám nabídneme čerstvé pečivo od rodinného pekařství Kellerová, abychom vám zajistili maximální kvalitu. Pečivo si u nás můžete také objednat. V nabídce máme vždy, jak slané pečivo v podobě pletýnek, rohlíků, chlebů – různé druhy, tak sladké pečivo, jako jsou koláče, buchty, koblihy a loupáky.

Doplňkový prodej: Kromě výše uvedeného si u nás můžete zakoupit med, ochucený med, ořechy v medu od Včelařství Lacinovi nebo třeba Medovinu z Vysočiny od Včelařství Sláma. Medovinu máme buď originál, nebo také ochucenou. Ve stánku najdete mimo jiné i různé salsy, dipy, omáčky od Chutě z Chotě. Pečlivě jsme pro vás také vybrali kvalitní čokolády a pralinky. V neposlední řadě nesmí chybět také víno. Máme několik druhů zahraničních vín, stačí si jen vybrat.

Informace

Otevírací doba:

PO – PÁ   7:30 – 17:00

SO – NE   10:00 – 17:00

Nejbližší turistické cíle

No data was found

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny