0da62eae-31f2-4052-bea7-6e5fee3aa6f7

Ve Vysočina West nezapomínáme na pravidelné vzdělávání

Ve čtvrtek 22. 2. 2024 se v Habrech konalo školení na zpracování fotografií v aplikaci Lightroom Photo & Video Editor pod vedením zkušeného fotografa Martina Dubského, který se profesionálnímu fotografování věnuje již mnoho let a zároveň spolupracuje i s Vysočina Tourism.

Přednáška probíhala ve dvou částech. První, teoretická, se týkala úvodu do problematiky fotografování, kompozice a expozice. Poté přišla na řadu praktická cvičení, kdy si každý z 15 zúčastněných vyzkoušel profesionální úpravu vlastní fotografie, kterou si s sebou mohl odnést pro kvalitnější reprezentaci.

Odborné fotografické školení bylo určeno pro pracovníky v cestovním ruchu i partnery Vysočina West a zúčastnili se ho zástupci z TIC Pelhřimov, Kulturního zařízení Humpolec, Zámku Červená Řečice, Resortu Klášter Želiv, Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, Láskominy, Kafe & Zmrzky, Kavárny Na cestě a Královské stezky.  Školení opět prohloubilo společné setkávání v rámci oblasti, zároveň i sdílení a získávání nových zkušeností.

Průběh celého dne zpříjemnilo a obohatilo občerstvení ve formě karamelových trubiček, tartaletek, chlebíčků s domácími pomazánkami, obložených houstiček a kvalitní kávy od haberské Kavárny Na cestě.

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny