received_488682283084106

Svatba na míru? V Havlíčkově Brodě ji pro vás s láskou připraví!

Toužíte po své vysněné svatbě? V Havlíčkově Brodě ve Svatebním salonu Madona, ji pro vás s láskou připraví.

Svatební salon Madona, funguje pod vedením paní Lucie Partlové, tradiční svatebním salon, který připravuje svatby na míru a má letité zkušenosti s koordinací svateb a hledáním toho nejkrásnějšího místa pro vaši svatbu.

A co si vlastně představit pod svatbou na míru? Je to příprava svatby, kde máte po boku člověka, který vám pomůže najít to, co hledáte a provede vás celými přípravami a nakonec i svatebním dnem. Člověka, který ví co je třeba zařídit, připravit, na co nezapomenout. Osobu, která ví kam se obracet s různými požadavky.

Nabídka Lucie Partlové je široká, protože svatba se skládá z milionu malých detailů. A v jejím týmu najdete výběr cateringů, grafičku, fotografy, svatební video, cukráře, svatební make-up, kadeřnice, DJ a hudebníky, ozvučení obřadů, houslistky, fotokoutky, osvětlení, svítící písmena, zapůjčení veškerých dekorací na svatby, vybavení do sweet barů, pánských koutků, odpočinkových zón nebo vám jen pomůže zodpovědět vaše dotazy. Tvoří pro Vás květiny, připraví vám vysněný obřad na louce nebo v  kostele, v lese, u řeky i na jiných krásných místech.

Zorganizování dokonalé svatby si žádá čas a skvělou volbu všech dodavatelů. Tento tým pak tvoří jednoduše řečeno stavební kámen každé úspěšné svatby. Sestavuje se ihned po navázání spolupráce se snoubenci.

Všechno co se odehrává v našich životech, má své opodstatnění. Třeba i setkání se snoubenci a jejich rodinou. Jaké mělo smysl se většinou dozvíte o hodně později. Někdy vůbec. A s touto emocí  tvoří celou svatbu k dokonalosti.

Lucie Partlová je zároveň hlavní koordinátorku svateb ve Srubu Ježkovec. Moderní srub Ježkovec se nachází v samém srdci Novoříšských lesů na Vysočině, což je ideální místo pro váš jedinečný svatební den.

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny