Rozhledna Křemešník (2)

Putování za výhledy ve Vysočina West: Objevte nové pohledy z vrcholů, věží a rozhleden

Pokud hledáte dobrodružství s úchvatnými panoramatickými výhledy, Vysočina West je tou pravou destinací pro vás. Tato malebná destinace nabízí nepřeberné množství vrcholů, věží a rozhleden, které čekají na vaše objevení.

Zapojte se do výzvy, která vám umožní prozkoumat ta nejkrásnější místa Vysočiny a zároveň získat zajímavé výletnické odměny.

 

Jak na to?

  1. Vyberte si alespoň 6 z 15 vybraných vrcholů, věží nebo rozhleden v destinaci Vysočina West.
  2. Na každém místě se vyfoťte s nápisem aktuálního roku. Tím nejen zachytíte svůj zážitek, ale také nám ukážete, že jste skutečně navštívili vybraná místa.
  3. Vložte všechny fotografie do jednoho příspěvku na Facebook nebo Instagram.
  4. Označte účet Vysočina West (FB nebo IG) přidejte #vysocinasnadhledem.
  5. Po zveřejnění příspěvku vás kontaktujeme s informacemi o vyzvednutí výletnického dárku ve vybraných informačních centrech Vysočina West.

 

Proč se zapojit?

1. Navštívíte nejkrásnější místa s panoramatickými výhledy

Vysočina West je plná míst, která vám vezmou dech. Ať už se rozhodnete pro slavnou rozhlednu na vrcholu Křemešníku nebo hradní věž v Ledči nad Sázavou, budete ohromeni krásou okolní přírody. A co teprve mystická zřícenina hradu Orlík, odkud se vám otevře neuvěřitelný pohled do okolí?

2. Zážitek pro všechny věkové kategorie

Tato výzva je skvělá pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Každý si najde to své a společně prožité dobrodružství vás sblíží. Výlety na čerstvém vzduchu jsou ideální pro zdraví a pohodu, a navíc si vytvoříte vzpomínky na celý život.

3. Podělíte se o své dobrodružství s přáteli

Sdílením svého dobrodružství na sociálních sítích inspirujete ostatní k objevování krás Vysočiny. Vaše fotografie a zážitky mohou být pro mnohé motivací vydat se na vlastní výlet a zažít kouzlo destinace.

4. Můžete obdržet zajímavé odměny

Kromě nezapomenutelných zážitků a nádherných fotografií můžete získat také speciální výletnický dárek. Těšit se můžete na praktické i stylové suvenýry, které vám budou připomínat vaše putování za výhledy.

 

Zažijte kouzlo Vysočiny z výšky. Vydejte se na „Putování za výhledy“ a získejte nezapomenutelné zážitky! Stačí si jen vybrat svá oblíbená místa, vyrazit na cestu a podělit se o své dobrodružství s ostatními. Už teď se těšíme na vaše úžasné fotografie a příběhy!

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny