20230608_151630

Hledáme písmenka s Myškou Dajdou v Havlíčkově Brodě: Zábavná outdoorová hra pro rodiny s dětmi

Havlíčkův Brod, malebné město s bohatou historií a překrásnou přírodou, se stává dětským rájem díky zábavné outdoorové hře s Myškou Dajdou. Tato hra je ideální aktivita pro rodiny s dětmi ve věku 5-8 let, která zajišťuje nejen zábavu, ale i dobrodružství a učení ve spojení s pohybem. Pokud hledáte způsob, jak strávit příjemný den s rodinou a objevovat tajemství Havlíčkova Brodu, neváhejte se zapojit do této úžasné hry.

Hledání písmenek s Myškou Dajdou je skvělá venkovní hra, která se odehrává po okruhu dlouhém zhruba 900 metrů. Hráči si mohou vyzvednout herní kartu přímo na turistickém informačním centru, která jim poskytne veškeré potřebné instrukce. Během hry budou děti řešit různé úkoly a hádanky, které je provedou malebnými kouty Havlíčkova Brodu a pomohou jim sbírat písmenka. Pokud se jim podaří vyplnit tajenku a splnit všechny úkoly, čeká je drobný dárek přesně podle informací na kartě.

Tato outdoorová hra je skvělou příležitostí pro rodiny s dětmi, aby strávily společný čas, objevily nová místa a prohloubily své vztahy. Během hry se děti nejen budou bavit, ale také se naučí spolupracovat, logicky uvažovat a rozvíjet své dovednosti v řešení problémů. Rodiče zase mohou sledovat radost a nadšení svých dětí, zatímco společně objevují kouzlo Havlíčkova Brodu.

Takže, rodiče, pokud hledáte něco zábavného a dobrodružného pro své děti, neváhejte a zapojte se do outdoorové hry „Hledáme písmenka s Myškou Dajdou v Havlíčkově Brodě„. Vyzvedněte si herní kartu na turistickém informačním centru a vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství. Společně objevte krásy tohoto malebného města a vytvořte si společné vzpomínky.

 

Mapu trasy najdete zde.

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny