DSC_2464

Členové a partneři se poprvé tento rok sešli na valné hromadě a představenstvu, které pokračovalo školením na sociální sítě

V úterý 19. 3. 2024 hostila malá scéna kulturního domu Máj v Pelhřimově zástupce členů spolku Vysočina West, z. s. při zasedání představenstva a valné hromady.

Na programu jednání byla volba členů valné hromady, předsedy a místopředsedy představenstva, informace o certifikaci či Národním programu podpory cestovního ruchu. Velká část schůzky se týkala plánů na rok 2024, ať už šlo o účast na veletrzích a akcích či příprava turistických novin, produktů cestovního ruchu i kontaktních kampaní.

Na příštím setkání se zástupci členských měst a spolků sejdou v Havlíčkově Brodě.

V odpoledních hodinách se pro partnery Vysočina West, z. s. konalo školení na téma „Tipy a triky na efektivní správu a komunikaci na sociálních sítích“, do kterého se zapojilo celkem 23 účastníků z KZMP Pelhřimov, Městského kulturního a informačního střediska v Humpolci, zámku Červená Řečice, Hradu Ledeč nad Sázavou, Hotelu Artaban, Apartmánů Kocourek, Muzea Vysočiny Pelhřimov, p. o., Penzionu Tichý mlýn, hradu Orlík u Humpolce, města Žirovnice, Kulturního zařízení Světlá nad Sázavou, Resortu Klášter Želiv a TIC Pelhřimov.

Školení bylo pro partnery destinace velmi přínosné a velké poděkování patří školitelce Kristýně Dubské.

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny