beachwell_pokoj_deluxe

10 nejlepších ubytování ve městech na Vysočině, které musíte vyzkoušet na vlastní kůži

Vysočina – tajemný kout České republiky, kde se snoubí klid venkovských krajin s historií bohatých měst. Ať jste milovníci přírody, kultury nebo prostého odpočinku, tato malebná oblast vám nabízí to nejlepší ze všeho. A co je nezbytnou součástí každého zážitku na Vysočině? Pohodlné a stylové ubytování! Proto jsme pro vás připravili 10 nejlepších míst, kde se můžete ubytovat a zažít výjimečné okamžiky plné komfortu a jedinečné atmosféry. 

 

PELHŘIMOV – Krásy města a wellness zážitky

  1. Penzion Beachwell – Relaxace na nejvyšší úrovni! Užijte si wellness s dvěma finskými saunami, BIO saunou a netradiční kryoterapií. Chlad vám přinese osvěžení jako nikdy předtím!
  2. Penzion Lucerna – Útulné ubytování s rodinnou atmosférou v srdci Pelhřimova. Vybavení pokojů je na špičkové úrovni, včetně bezbariérových možností. 
  3. H-Market – Apartmány v památkové rezervaci. Užijte si soukromí s vlastní kuchyní, satelitní TV a Wi-Fi. Pro relaxaci je tu vnitřní wellness a venkovní vířivka. 

 

HUMPOLEC – Luxusní ubytování, noční zábava i zasloužený klid

  1. Hotel Kotyza – Klidný hotel v historickém centrum Humpolce. Prostorné pokoje s výhledem na zahradu či hrad Orlík.
  2. Hotel Fabrika – Moderní hotel s čistým designem. Devatenáct luxusních pokojů včetně pokoje pro handicapované. Navštivte noční music club nebo si dopřejte wellness, finskou saunu, masáže nebo pivní lázně.

 

PACOV – Úžasné pokoje a gastro zážitky na dosah

  1. Ubytování Nad pecí – Stylové apartmány přímo na náměstí Pacova. Restaurace a pizzerie s letní zahrádkou hned pod vámi!
  2. Ubytování Láskomina – Útulné pokoje pro vás i vaši rodinu. Občerstvení v kavárně vám dodá energii na vaše výlety po okolí. 

 

ŽIROVNICE – Místo, kde najdete vše potřebné k dokonalé dovolené

  1. Hotel Artaban – Vysoký standard a přátelský přístup. Užijte si hotelové fitness, wellness nebo bowling a výlety do přírody i města. 

 

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU – Jedinečnost a relaxace na jednom místě

  1. Zámek Světlá nad Sázavou – Skutečné královské ubytování na zámku! Apartmány vás ohromí svou jedinečnou atmosférou. 
  2. Penzion 104 – Užijte si pohodlí s výhledem na řeku Sázavu a zámek. Privátní wellness a relaxace jsou tu pro vás!

 

Vydejte se na dobrodružství po Vysočině a odpočívejte ve stylu, který si zasloužíte! Ať už zvolíte Penzion Beachwell s fascinujícím wellnessem nebo Hotel Kotyza s výhledem na hrad Orlík, čeká vás nezapomenutelný zážitek. Dejte se na cestu objevování krás Vysočiny a připravte se na nezapomenutelné okamžiky pohody, radosti a odpočinku. Ať vás cesta zavede kamkoli, na Vysočině vás vždy přivítají s otevřenou náručí. Přijďte a zažijte to nejlepší, co Vysočina nabízí!

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny