1 (6)

Zámek Úsobí

V srdci Vysočiny leží jedno skoro zapomenuté pohádkové místo. Přijedete sem, vejdete dovnitř, nadechnete se a ucítíte to. Ucítíte nádhernou duši tohoto místa. Právě jste vstoupili do zámku Úsobí.

Na zámku panuje úžasná atmosféra a svatby tady jsou pohodové a přesně podle přání snoubenců. Na tomto místě je možné téměř cokoliv. Skvělý a vždy usměvavý majitel je neustále nápomocný v každé situaci a vyjde vstříc prakticky každému požadavku. Snoubenci si zámek pronajmou na celý víkend a uspořádají si svatbu podle svých představ a snů. Zámek spolupracuje s profesionální svatební agenturou a cateringem, se kterými snoubence v případě zájmu rádi propojí.

Svatební víkend probíhá celý v zámeckém areálu. V pátek přijíždí snoubenci s rodinou a nejbližšími přáteli, začíná se zdobit a chystat vše potřebné na následující den. Ráno pak přijdou na řadu kadeřnice a vizážistky. Průběžně se dolaďují poslední detaily svatební výzdoby a přijíždějí svatební hosté. Celý svatební den se koná na jednom místě, od veškerých příprav, přes obřad, svatební hostinu, focení, až po oslavy, večírek a ubytování svatebních hostů. 

Svatební obřad se může konat buď venku v zámeckém parku, nebo uvnitř zámku. Většina svateb využívá možnost venkovního obřadu v romantickém francouzském parku. V případě nepřízně počasí si pak snoubenci vybírají mezi vysvěcenou zámeckou kaplí a Rytířským sálem.

Stejně jako pro obřad, tak i pro svatební hostinu je možná venkovní i vnitřní varianta. Letní svatby zpravidla volí hostinu na zámeckém nádvoří, kde je zároveň instalovaný menší svatební parket, a tak na hostinu plynule navazuje první tanec, házení svatební kytice a další oslavy. Pro vnitřní variantu jsou k dispozici dva slavnostní sály, Rytířský a Erbovní, které je možné propojit prostřednictvím velkých dveří.

Přijeďte se k nám podívat a poznejte to pravé místo pro váš svatební den.

3758
Havlíčkův Brod

Penzion Jantar

Ubytování uprostřed Havlíčkova Brodu…
_EGI8417
Počátky

Resort Svatá Kateřina

Antistresové pobyty…
DSC_1509
Lipnice nad Sázavou

Apartmány Hortus Vita

Čas na rozmazlování v Lipnici nad Sázavoz…
IMG_0598
Světlá nad Sázavou

Villa Zavadilka

Dovolená v malebné Světlé nad Sázavou…

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny