1 (6)

Zámek Úsobí

V srdci Vysočiny leží jedno skoro zapomenuté pohádkové místo. Přijedete sem, vejdete dovnitř, nadechnete se a ucítíte to. Ucítíte nádhernou duši tohoto místa. Právě jste vstoupili do zámku Úsobí.

Na zámku panuje úžasná atmosféra a svatby tady jsou pohodové a přesně podle přání snoubenců. Na tomto místě je možné téměř cokoliv. Skvělý a vždy usměvavý majitel je neustále nápomocný v každé situaci a vyjde vstříc prakticky každému požadavku. Snoubenci si zámek pronajmou na celý víkend a uspořádají si svatbu podle svých představ a snů. Zámek spolupracuje s profesionální svatební agenturou a cateringem, se kterými snoubence v případě zájmu rádi propojí.

Svatební víkend probíhá celý v zámeckém areálu. V pátek přijíždí snoubenci s rodinou a nejbližšími přáteli, začíná se zdobit a chystat vše potřebné na následující den. Ráno pak přijdou na řadu kadeřnice a vizážistky. Průběžně se dolaďují poslední detaily svatební výzdoby a přijíždějí svatební hosté. Celý svatební den se koná na jednom místě, od veškerých příprav, přes obřad, svatební hostinu, focení, až po oslavy, večírek a ubytování svatebních hostů. 

Svatební obřad se může konat buď venku v zámeckém parku, nebo uvnitř zámku. Většina svateb využívá možnost venkovního obřadu v romantickém francouzském parku. V případě nepřízně počasí si pak snoubenci vybírají mezi vysvěcenou zámeckou kaplí a Rytířským sálem.

Stejně jako pro obřad, tak i pro svatební hostinu je možná venkovní i vnitřní varianta. Letní svatby zpravidla volí hostinu na zámeckém nádvoří, kde je zároveň instalovaný menší svatební parket, a tak na hostinu plynule navazuje první tanec, házení svatební kytice a další oslavy. Pro vnitřní variantu jsou k dispozici dva slavnostní sály, Rytířský a Erbovní, které je možné propojit prostřednictvím velkých dveří.

Přijeďte se k nám podívat a poznejte to pravé místo pro váš svatební den.

IMG_2944 (1)
Kamenice nad Lipou

Zámek Kamenice nad Lipou

Zámek ve městě nelze přehlédnout, je jeho dominantou a chloubou…
IMG_2711 (1)
Pelhřimov

Zámek pánů z Říčan

Oddechněte si v zámku od ruchu města…
Zámek Pacov (Foto Zdeněk Klika)
Pacov

Zámek Pacov

Krásně zrekonstruovaný pacovský zámek je neskutečně fotogenický!…
DSC_2882
Pelhřimov

Národní basketbalové muzeum

Svět basketbalu pěkně pohromadě…….
16842
Kámen

Hrad Kámen

Velkolepý hrad plný historie a motocyklové nostalgie…
Výhled směr Jižní Čechy
Černovice

Na krásné vyhlídce Černovice pod Svidníkem

Vyrazit zdolat tento vrch můžete třeba z Černovic, od hradu Kámen nebo z Obrataně….
Štítné---kašna-a-kaple-w
Štítné

Kaple Tomáše Štítného ze Štítné

Kaple a památník ve Štítném…
14
Žirovnice

Křížová cesta Žirovnice – cesta Starý Budín

Vydejte se na Křížovou cestu…