IMG_20231127_201947_710

Putování za kávou: To nejlepší z místních kaváren!

Kdo by neměl rád pohodové kavárničky s výbornou kávou a zákusky? Objevování těch nejkrásnějších míst, kde vám připraví tu nejlepší kofeinovou injekci? Dali jsme dohromady kávu a turistiku a připravili jedinečnou výzvu, která propojí vaše chuťové smysly s kouzlem místní destinace. Vydejte se na cestu, ochutnejte kavárenské speciality a získejte odměnu! Pojďme se podívat, jak na to a co vás čeká!

 

Jak na to?

  1. Navštivte alespoň 6 z 18 zapojených kaváren.
  2. Dejte si něco dobrého a nezapomeňte si otisknout razítko do kavárenské vizitky, kterou získáte v kavárnách nebo turistických informačních centrech. Každá kavárna má pro vás připravené speciální razítko, které stvrzuje vaši návštěvu.
  3. Do 30. listopadu přineste všechna razítka do jakéhokoli turistického informačního centra v destinaci Vysočina West. Tím se zařadíte do soutěže o hodnotnou cenu!
  4. Zúčastněte se soutěže o skvělou cenu! Odměnou vám budou nejen báječné zážitky, ale i možnost vyhrát hodnotnou cenu.

 

Proč se zapojit?

1. Ochutnáte to nejlepší z destinace

Každá kavárna v našem výběru nabízí něco jedinečného. Ať už jste milovníky silného espressa, lahodného cappuccina nebo sladkých zákusků, na Vysočině najdete přesně to, co hledáte.

2. Podpoříte místní podnikatele

V dnešní době je důležité podporovat místní podniky. Návštěvou zapojených kaváren nejen ochutnáte skvělé produkty, ale také přispějete k rozvoji regionu a podpoře místních.

3. Po nasbírání šesti razítek můžete získat skvělou cenu

S každým razítkem jste blíže k výhře. Sbírejte razítka, přineste je do turistického informačního centra a těšte se na možnost vyhrát úžasnou cenu (v loňském roce se hrálo o pobyt v Hotelu Kouty), která vás potěší a připomenou vám vaše putování za kávou.

 

Poznávejte Vysočinu skrze její kavárny. Vezměte přátele, rodinu nebo se vydejte sami a užijte si chutě, vůně a atmosféru těchto jedinečných míst. Už teď se těšíme na vaše dobrodružství a zážitky!

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny