Obrázek WhatsApp, 2022-12-09 v 13.12.44

První ročník festivalu FESTOVÁ LIPNICE

Za hudbou do Lipnice nad Sázavou!

Nalaďte se festivalově a 3.6.2023 to rozjeďte na PSH, Monkey Business, Eddie Stoilow, Lety Mimo, Jiří Schmitter a The Whelasiphett, kteří vám rozproudí krev v žilách!

Hudební festival Festová Lipnice se uskuteční na místě, kde lze cítit atmosféru starých časů. V krásném prostředí amfiteátru v Lipnici nad Sázavou se můžete těšit na nezapomenutelnou směs různých hudebních stylů. Na pódiu se vystřídají kapely, které rozhýbou vaše tělo i srdce.

Začátek patří skupině The Whelasiphett, která vás zavede na hudební cestu plnou nečekaných kombinací různých stylů. Poté se představí písničkář Jiří Schmitzer se svými nádhernými písněmi a skupina Lety Mimo, která vám nabídne skvělou kombinaci rocku a popu.

A teď přichází hlavní taháky večera! Skupina Monkey Business vám ukáže, jak se tancuje funky a jak se roztočíte na jejich výbušných rytmech. A když už budete v hudebním transu, přichází na řadu neotřelí PSH, kteří vám ukážou, že český rap má co nabídnout. Mezi hlavními interprety samozřejmě nesmíme zapomenout na skupinu Eddie Stoilow, která patří mezi nejvýraznější a nejoblíbenější české pop rockové kapely. Jejich nezapomenutelnými melodiemi a vynikajícím hlasem frontmana Honzy Žampy určitě budete nadšeni.

V předprodeji seženeš lupeny za 590 Kč a na místě za 690 Kč!

Mrkni na program a rozjeď to na Lipnici!

Máme nové turistické noviny pro rok 2023

Máme nové turistické noviny